Od 3. července je vstup do maďarských hotelů, restaurací a lázní bez omezení. Požádejte o nabídku hned teď!
Platné opatření v Maďarsku od 1/11/2021: povinné nošení roušek v nemocnicích a ostatních zdravotnických zařízeních včetně lékáren, nošení roušek je dále povinné v obchodech, v autobusech veřejné dopravy, ve vlacích a MHD. V plovárnách a v lázních je povinné nosit rousky pouze personálu.

Hotel Aquasol****

Nový hotel v lázních Mosonmagyaróvár!

Nový hotel Aquasol**** Mosonmagyaróvár, Maďarsko

Adresa hotelu: 9200 Mosonmagyaróvár, ulice Lucsony utca 19.
GPS: 47.877484, 17.276829

Vlastníkem hotelu Aquasol**** jsou lázně. V pořadí druhý hotel Vám nabízí neomezený pohyb mezi lázněmi a hotelem Aquasol**** (vzdálenost je 250 metrů)
Obrázková galerie hotelu Aquasol v Mošoni na konci stránky!

Proč si vybrat hotel Aquasol****?

Nový hotel Aquasol**** v lázních Mosoň - zahajovací ceny!
Nový hotel Aquasol**** v lázních Mosoň - zahajovací ceny!
  • z historického přízemního domu po detajlné rekonstrukci jsme vytvořili krásný, pohodlný čtyřhvězdičkový hotel z cílem rozšířit svou ubytovací kapacitu,
  • hotel kromě prostorných a pekně zařízených pokojů nabízí i částečně krytý bazén s teplou vodou a různými zážitkovými prvky,
  • součástí ceny pokojů je i výdatné snídaně a celodenní vstupenka do lázeňského areálu s neomezeným pohybem mezi hotelem a lázněmi - posledni den vašho pobytu můžete ještě využít do 20 hodin služby lázní,
  • pobyt si můžete zařídit přímo u nás bez zprostředkovatelů.

Ceny pokojů v hotelu Aquasol****

2 lůžkový pokoj 

109 €

4 lůžkový pokoj

167 €

1 lůžkový pokoj

73 €

Výše uvedené ceny obsahují: ubytování podle počtu objednaných nocí (lze objednat minimálně 2 noci), snídaní formou bufetu, vstupenka podle počtu noci do lázeňského areálu (250 m od vchodu lázní - hosté hotelu Aqua*** chodí do lázní přes hotel Aqua Termál***) možností neomezeného pohybu mezi hotelem a lázní, poslední den pobytu lze ještě využít služby lázní až do 20 hodin. V pokojích koupelna se sprchou, v koupelně koupací plášť, osuška, ručník, kosmetická souprava (fén, sprchový gél, tělové mlíko, souprava na čištění bot, koupací čepice, atd.), dále součástí pokoje je televize, minibar, klimatizace. K dispozici WiFi, částečně krytý bazén s ohřívanou vodou a se zážitkovými prvky. Parkování a DPH.
Lze doobjednat i večeře v restauraci Malom Cafe za 20 € /osoba/večeře (500 metrů od hotelu na konci peší zóny - 9200 Mosonmagyaróvár, nám. Deák Ferenc tér 3.).

Výše uvedené ceny neobsahují rekreční taxu (cca 1,30 Euro na osobu a noc - platí každý dospělý nad 18 let v hotelu).
Grátis od hotelu Aquasol:
V den příjezdu můžete od 14 hod. využít lázně a obsadit svůj pokoj. V den odjezdu je nutno v 10 hod. opustit pokoj, ale do 20 hod. ještě můžete využít služby lázní (ručníky po 10 hodině nezajišťujeme).