Od 3. července je vstup do maďarských hotelů, restaurací a lázní bez omezení. Požádejte o nabídku hned teď!
Platné opatření v Maďarsku od 1/11/2021: povinné nošení roušek v nemocnicích a ostatních zdravotnických zařízeních včetně lékáren, nošení roušek je dále povinné v obchodech, v autobusech veřejné dopravy, ve vlacích a MHD. V plovárnách a v lázních je povinné nosit rousky pouze personálu.

O hotelu Panoráma***

rodinný hotel v Mosonmagyaróváru

Hotel Panoráma*** se nachází na 8-10 minut chůze od termálních lázní na břehu řeky Lajta v malebném prostředí. Nabízí útulné dvoulůžkové, třílůžkové pokoje a apartmány. Apartmány s balkonem jsou určeny pro 4 nebo 5 osob. Počet apartmánů je celkem 3.
Pokoje a apartmány jsou zařízené dobře, patří k nim koupelna, toaleta, televize, telefon, WiFi.
V ceně pokojů je volné použití sauny, solária, fittness místnosti, venkovního bazénu (rozměry: 580x230x127 cm) a vířivky (max. pro 5 osob). Vířivka a bazén v provozu v létě.
K celkovému pohodlý slouží ještě biliár, restaurace, lobby bar a internet po celém hotelu. Nabízíme dále využít služby manikůry, pedikůry, různých masáží, tenisového kurtu či půjcovny kol. V kavárně jsou nabízené zákusky domácí výroby a různé druhy italské zmrzliny a koktejli. V obchodu s porcelánem se nabízejí vysoce kvalitní výrobky z maďarských porcelánů včetně hodnotných uměleckych výrobků.

Obrázková galerie hotelu Panorama*** v lázních Mosonmagyaróvár