Letadlem na Balaton, do madarských lázní Hévíz a Zalakaros!

01.04.2017

Zdroj: ČSA, flotila - letoun ATR72 operující na lince Praha-Hévíz/Balaton a zpět.
Zdroj: ČSA, flotila - letoun ATR72 operující na lince Praha-Hévíz/Balaton a zpět.

V sezóně 2017 ČSA opět letí do Hévízu a to od 22. dubna až do 21. října.
Lety budou jednou za týden, a to každou sobotu.
Podle dostupných informací výlet z Prahy bude v 6.45 a přílet do Hévízu v 8.05 hod. Zpátky letí letadlo v 20.45 a přistává v Praze v 22.05 hod.
Celková cena za zpátečnou cestu činí na osobu 2700 Kč, která obsahuje veškeré poplatky a zavazadlo o váze 23 kg. Podmínky, přesnou cenu najdete na stránkách ČSA.
Informace ohledně letu jsou orientační - prosíme každopádně kontaktujte ČSA - při vyhledávání letu dopište do patřiční políčka Hévíz nebo SOB či Balaton.
Pokud směrujete do lázní Hévíz, Zalakaros nebo do balatonských hotelů doporučujeme Vám následující postup: ověřit si dostupnost letenky, potom si udělat předběžnou rezervaci v daném hotelu. Pokud máte předběžnou rezervaci v hotelu, pak si můžete zakoupit letenku. Po jejím nákupu si rezervujte hotel na pevno.

Hotely v lázních Hévíz Panoráma***, Helios***, dále hotel v lázních Zalakaros Freya*** a hotel přímo na břehu Balatonu Hunguest Hotel Helikon*** připravují speciální nabídku na pobyty od soboty do soboty pro cestující, kteří využijí leteckou dopravu z Prahy do Hévízu a zpět.