Velikonoce - akční nabídka v lázních Mošoň v hotelu Aquasol**** 
 Velikonoce za 426 € místo 507 €

Vlastníkem tohoto nového hotelu Aquasol**** jsou lázně. V pořadí již druhý hotel Vám nabízí neomezený pohyb mezi lázněmi a hotelem Aquasol**** (vzdálenost je 250 metrů).
Nabízíme přátelskou cenu za velikonoční pobyt (3 noci / 2osoby za 426 €)!

Akční nabídka na 3 noci v lázních Mošoň (mimo Velikonoc)
pouze za 300 € pro 2 osoby!

Více o nabídce

Velikonoce: cena pro 2 osoby a na 3 noci - 4 dny

2lůžkový pokoj / 3 noci / 2 osoby
s placením 50% nevratné zálohy

426 €


Výše uvedené ceny obsahují: ubytování na 3 nocí, snídaní formou bufetu, večeře o 3 chodech v restauraci Malom Café (500 metrů od hotelu na konci peší zóny - 9200 Mosonmagyaróvár, nám. Deák Ferenc tér 3.), vstupenka podle počtu noci do lázeňského areálu (250 m od vchodu lázní - hosté hotelu Aquasol**** chodí do lázní přes hotel Aqua Termál***) možností neomezeného pohybu mezi hotelem a lázněmi, poslední den pobytu lze ještě využít služby lázní až do 20 hodin. V pokojích koupelna se sprchou, v koupelně koupací plášť, osuška, ručník, kosmetická souprava (fén, sprchový gél, tělové mlíko, souprava na čištění bot, koupací čepice, atd.), dále součástí pokoje je televize, minibar, klimatizace. K dispozici WiFi, částečně krytý bazén s ohřívanou vodou a se zážitkovými prvky. Parkování a DPH.
Výše uvedené ceny neobsahují rekreční taxu (cca 1,30 Euro na osobu a noc - platí každý dospělý nad 18 let v hotelu).
Grátis od hotelu Aquasol****:
V den příjezdu můžete od 14 hod. využít lázně a obsadit svůj pokoj. V den odjezdu je nutno v 10 hod. opustit pokoj, ale do 20 hod. ještě můžete využít služby lázní (ručníky a koupací plášť po 10 hodině nezajišťujeme).