Blog - maďarské lázně
Nejoblíbenější lázně v Maďarsku: Mosoň, Lipót, Bükfürdő, Zalakaros, Hegykő, Hévíz, Hajdúszoboszló

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si, co je nového v lázeňství a esence Maďarska

V maďarských, především v lázeňských hotelech je pomerně hodně hostů z České republiky. Hosté často vyčítají naším hotelům, že není možné přijímat české televize výjmou ČT 24.
Neustále se snažíme to vysvětlit proč to nejde. Ale zjednodušená odpoveď zní takto: problém je s vysílacímí právy.
Volně šiřitelných programů je minimum. Takový, praktický...

V tomto článku nabízíme - mimo jiné - pár imponujících čísel o maďaském lázeňství. Poklad země, termální voda se dostává na povrch přes 1372 vrtů.
Maďarsko má celkem 2800 osad.
Znamená to tedy, že v průměru na každé druhé osídlení připadá jeden vrt!
Několika set z těchto vrtů zásobuje 385 známé a méně známé lázně a termální...

V lázních Hajdúszoboszló - Hunguest Hotel Béke**** nabízí akční pobyty 4=5. Tento hotel vlastní lázeňský komplex - takže nemusíte utrácet peníze za vstupenku. Platnost nabídky: od 22. září do 31. října 2017.
Cena pro dvě osoby a na 5 nocí: 432 Euro.
Cena obsahuje: 5x ubytování s polopenzí (snídaně a večeře nabízíme formou bohatého bufetu), neomezené...

Tento čistě maďarský hotelový řetězec již skoro 20 let nabízí své kvalitné služby na území Maďarska. Najvíc vlastní hotely v maďarských lázní, které jsou propojené lázněmi. Vlastni však horské hotely v Maďarsku a Rakousku ale i v Rumunku. Neschází z nabídky ani hotely na břehu Balatonu či v Budapešti. Provozuje přímořský hotelový komplex na Jadranu...

V sezóně 2017 ČSA opět letí do Hévízu a to od 22. dubna až do 21. října.
Lety budou jednou za týden, a to každou sobotu.
Podle dostupných informací výlet z Prahy bude v 6.45 a přílet do Hévízu v 8.05 hod. Zpátky letí letadlo v 20.45 a přistává v Praze v 22.05 hod.
Celková cena za zpátečnou cestu činí na osobu ...

Termální lázně a zážitkové koupele v Lipót nabízejí vše co je podmínkou perfektní dovolené pro každého člena rodiny: skluzavky, dětské bazény, plovárnu, zážitkové bazény a samozřejmě i léčivé bazény. 2 léčivé bazény jsou v provozu celoročně. Ostatných 5 bazénu zahájí provoz koncem dubna.
Dne 27. března jsme zahájili provoz pro české a slovenské...

"Lázeňská vesnička Zalakaros - úředně však město - nabízí svým návštěvníkům excelentní léčivou vodu s nejvyšším obsahem fluoru mezi maďarskými prameny jódového a bromového charakteru. V lázeňském městě Zalakaros je každý den v roce - ať je jaro, léto, podzim či zima - výrazně více hostů, seniorů, rodin s dětmi a mládeže ze všech koutů světa než...

Mobilní domky NaturExpert jsou ideálním rešením, pokud svou dovolenou si přejete užít v klidu a za přátelské ceny tak, že se nemusíte vzdát plnokomfortního ubytování.
Provozovatel těchto mobilních domků nyní, do konce únoru nabízí za každou rezervaci 10% slevu.
Nabízená sleva se týče i akčním pobytům typu 7=5, 7=5 a 4=3!
Domky jsou umístěné přímo v...